Järva Valla Sport

2023 – talimängud

4.-5. märtsil toimusid 38. Eesti omavalitsuste talimängud Elvas, Tartus, Ülenurmel, Tehvandil ja Väike-Munamäel. Järva vald saavutas üldkokkuvõttes 11. koha, kuid suurte valdade arvestuses 6. koha.

Parimad tulemused võitsid Järva valla sportlased talialadel. Lumelauasõidus võitis meeste vanuseklassis kuldmedali Mehis Udam, pronksmedalid võitsid Justus Udam (M16) ja Liise Udam (N16). Võistkondlikult saavutati lumelauas tugev 8. koht.

Murdmaasuusatamises võitis M50 vanuseklassis kuldmedali Ilmar Udam, meeste konkurentsis saavutas Rico Rohi pronksmedali ja 4nda koha sõitis välja Timo Lomp. N16 vauseklassis saavutas Getrin Raudsepp pronksmedali. Naiste teatvõistkond saavutas 7. koha ja meeste teatevõistkond 6. koha. Võistkondlikult saavutati 6. koht.

Järva valla võistlejad olid esindatud veel lauatennises, kabes ja ujumises. Juhtide võistluses andis oma panuse Järva valla volikogu esimees Rait Pihelgas.

Suur tänu kõikidele Järva valla võistlejatele ja taustajõududlele, keda oli üle 40 inimese.

M16 Justus Udam 35. koht
Naiste teatevõistkond (Getrin Raudsepp, Kerli Kleitsmann ja Aiki Jalakas) saavutas 7. koha.
Meeste teatevõistkond (Aron Ott, Rico Rohi ja Timo Lomp) saavutas 6. koha.