Järva Valla Sport

Spordihoonete ajagraafik

Esmaspäeval 17.00 – 20.00 
Teisipäeval kell 17.00 – 20.00
Kolmapäeval kell 17.00 – 20.00
Neljapäeval kell 17.00 – 20.00

Jõusaali kasutamine 1 kord (90 min.) – 2 EUR, 1 kuu (12 EUR). Lisainfo Jaanus Nilp tel. 510 9735.

Esmaspäev   15.00-17.00 lauluring 17.00-20.00 tõstjad

Teisipäev       14.00-19.00 pilliring  17.30-18.30 tervisevõimlemine 19.00-20.00 tõstjad

Kolmapäev    15.00-17.00 lauljad 18.00-20.00 võrkpall

Neljapäev      14.00-19.00 pilliring 17.30-18.30 tervisevõimlemine 19.00-20.00 tõstjad

Reede             15.00-17.00 pilliring  18.00-20.00 tõstjad

ALBU RAHVAMAJA TUNNIPLAAN 2019         
ESMASPÄEVTEISIPÄEVKOLMAPÄEVNELJAPÄEVREEDELAUPÄEVPÜHAPÄEV
8.00I-II VII-IX T
9.00III-IV III-IVII
10.00I-IIIII-IV
11.00VTervisevõimlemineV-VI PLasteaedRahvatants C
12.00V-VI PV-VI TVargamäe noored
13.00Rahvatants I-IVV-VI TRahvatants I-IV
14.00VII-IX PVII-IX PRahvatants V-VIIIParkou-akrobaatika
15.00LasteaedKorvpallVII-IX TVargamäe vallatudParkou-akrobaatika
16.00JumpingJumping
17.00Rahvatants CKorvpall
18.00TÕSTESAALTÕSTESAALVargamäe
19.00TõstetrnnNäiteringnooredPererühmTÕSTESAALRahvatants
20.00Rahvatants KakerdajaNäiteringTõstetrennKakerdaja
21.00
22.00
KOOL-Tiia
RAHVATANTS-Kersti
NOORTEKESKUS- Elen
SK VARGAMÄE – Ahti
NÄITERING- Tiit
PARKOUR-Imre

PALLIMÄNGUDE SAAL     
KELLAAEGESMASPÄEVTEISIPÄEVKOLMAPÄEVNELJAPÄEVREEDELAUPÄEVPÜHAPÄEV
        
08.00-13.30ARAVETE KKARAVETE KKARAVETE KKARAVETE KKARAVETE KK  
13.30-15.00   ARAVETE KK   
13.00-16.00     AVM JALGPALL 
13.35-15.00 KK7 KORVPALL     
  Uku Pilv     
14.00-15.15    KK7 KORVPALL  
     Uku Pilv  
14.30-16.00PLM JALGPALL PLM JALGPALL    
 Margus Luts Margus Luts    
15.00-16.30 KK7 KORVPALL     
  Uku Pilv     
15.15-16.45    KK7 KORVPALL  
     Uku Pilv  
16.00-17.15 PLM JALGPALL LASTEAED JALGP    
 Margus Luts Margus Luts    
16.30-18.00       
        
16.45-18.15    SK LAUATENNIS  
     Urmas Virves  
17.15-18.15  PLM JALGPALL    
   Margus Luts    
17.15-18.45SK LAUATENNIS      
 Urmas Virves      
18.15-18.30 SAALI KORISTUSSAALI KORISTUSSAALI KORISTUSSAALI KORISTUS  
18.30-20.30 M+N VÕRKPALL M+N VÕRKPALLASK KORVPALL  
        
        
MAADLUSSAAL       
        
15.00-15.45JUMPING ÕPIL.      
 Kristiina Ots      
18.00-19.00      BODYPUMP
       Katre Mägi
17.15-18.45   FENELLA TANTS   
    Triin Väin   
18.30-19.30 JUMPING NAIS     
  Kristiina Ots     
19.00-20.30BODYPUMP BODYPUMP    
 Katre Mägi Katre Mägi    
        
JÕUSAAL      
13.00.16.00     JÕUTREENING 
15.30-20.30JÕUTREENINGJÕUTREENINGJÕUTREENINGJÕUTREENINGJÕUTREENINGind. 
 ind.ind.ind.ind.ind.  
18.30-20.30 JÕUTREENING JÕUTREENINGJÕUTREENING  
  Marko Remlik Marko RemlikMarko Remlik  
 ESMASPÄEVTEISIPÄEVKOLMAPÄEVNELJAPÄEV     REEDE LAUPÄEV PÜHAPÄEV 
08.30             08.30
09.00             09.00
09.30             09.30
10.00             10.00
10.30             10.30
11.00             11.00
11.30             11.30
12.00           KOOL           KOOL         KOOL   12.00
12.30  kehaline kasvatus    kehaline kasvatuskehaline kasvatus   12.30
13.00             13.00
13.30            KOOL       13.30
14.00    kehaline kasvatus      14.00
14.30        Saalihoki 1-5.klass    14.30
15.00                                  14.20 – 15.30    15.00
15.30               Taiga Laur    15.30
16.00  Kergejõustik        16.00
16.30                    16.00 – 17.30      Pallimängud       16.30
17.00                   Taiga Laur     16.00 – 17.30      17.00
17.30         Taiga Laur       17.30
18.00 Saalihoki 6-9.klass           18.00
18.30        18.00-19.30           18.30
19.00                    Taiga Laur            19.00
19.30          Võrkpall             Jalgpall   19.30
20.00       SK IMAVERE          SK IMAVERE   20.00
20.30             20.30
21.00       18.30 – 21.00          19.00 – 21.00   21.00

Päev

Kellaaeg

Trenn

Kellele

Treener/ juhendaja

Esmaspäev

    14.00-15.30

Korvpall

1-6.klass (P+T)

Raigo Prants (5182877) 

Uku Pilv (5272936)

 

16.00-17.00

Jõutrenn

Kõik huvilised

Kalle Puss  (58877178)

 

15.00-16.00

16.00-17.00

Jalgpall

Jalgpall

2-4.klass (P+T)

Lasteaed+1.klass (P+T)

Roman Zarovski (56338232)

 

19.00-21.00

Jalgpall

Mehed+poisid

T. Idavain, Arto Saar  (5257373)

Teisipäev

15.00-16.00

Kergejõustik

2-4. klass 

Deivi Kõll 

 

15.15-16.15

Discgolf

6-12. klass

Merilyn Ivask (56787116)

 

15.00-16.00

Karate

              1-4.klass

Igor Neemre (53317633)

 

16.15-17.15

Karate

              5-12.klass

Igor Neemre (53317633)

 

16.30-17.30

Jalgpall

              Tüdrukud

Elly Paju

 

17.30-18.30

Võrkpall

4-6.klass (P+T)

Mikk Kallakmaa (58380159)

 

18.30-20.00

Võrkpall

7-12.klass (P+T)

Mikk Kallakmaa (58380159)

 

20.00-21.00

Võrkpall

Kõik huvilised

Mikk Kallakmaa (58380159)

Kolmapäev

14.00-15.30

Korvpall

1-6.klass (P+T)

Raigo Prants (5182877) 

Uku Pilv (5272936)

 

15.00-16.00

16.00-17.00

Jalgpall

Jalgpall

          2-4.klass

         Lasteaed+1.klass

Roman Zarovski (56338232)

 

18.00-20.00

Korvpall

Kõik huvilised

Raigo Prants (5182877) 

Uku Pilv (5272936)

 

15.00-16.00

          Karate

            1-4.klass

Igor Neemre (53317633)

Neljapäev

16.15-17.15

Karate

            5-12.klass

Igor Neemre (53317633)

 

16.00-17.00

Jõutrenn

Kõik huvilised

Kalle Puss  (58877178)

 

17.30-19.00

Võrkpall

4-12.klass (P+T)

Mikk Kallakmaa (58380159)

 

19.00-21.00

Võrkpall

4-12.klass

Mikk Kallakmaa

Reede

14.00-15.00

Kergejõustik

2-5.klass

Deivi Kõll

 

16.00-17.00

Jalgpall

              2-4.klass

Roman Zarovski (56338232)

 

17.00-18.00

Jalgpall

Lasteaed +1-3.klass (tüdrukud)

Elly Paju

 

18.00-19.00

Jalgpall

4-9.klass (tüdrukud)

Elly Paju

 

19.00-21.00


Jalgpall


Poisid+mehed

T. Idavain, Arto Saar  (5257373)

Laupäev

14.00-16.00

Korvpall

Mängupäev

Raigo Prants

 

16.00-18.00

Võrkpall

Kõik huvilised

Mikk Kallakmaa (58380159)

Pühapäev

16.00-18.00

Saalihoki

Neiud+naised +huvilised

Treener

 

18.00-20.00

Korvpall

Kõik huvilised


Raigo Prants (5182877)

Uku Pilv (5272936)

 

VÕIMLA KASUTAMISE GRAAFIK 2020-2021      
ESMASPÄEVTEISIPÄEVKOLMAPÄEVNELJAPÄEVREEDELAUPÄEVPÜHAPÄEV
14.30-15.0013.30-14.3013.00-14.15
JALGPALLJALGPALLJALGPALL
AlgajadAlgajadTüdrukud
M.LutsM.LutsV.Vaher
14.30-15.30
KERGEJÕUSTIK
Noorem grupp
T.Aan
15.00-16.1514.30-15.3014.30-16.0014.30-16.0012.00-13.3013.00-15.00
JALGPALLKERGEJÕUSTIKJALGPALLJALGPALLVABAMAADLUSSULGPALL
Noorem gruppNoorem gruppNoorem gruppNoorem gruppNoorem ja vanem gruppErvita SM
M.LutsT.AanM.LutsM.LutsJ.Tammik
15.30-17.0016.15-17.3015.30-17.0016.00-17.3016.00-17.3015.00-16.3015.00-17.00
KERGEJÕUSTIKJALGPALLKERGEJÕUSTIKJALGPALLJALGPALLJALGPALLSULGPALL
Vanem gruppVanem gruppVanem gruppVanem gruppVanem gruppKoeru SKKoeru SK
T.AanM.LutsT.AanM.LutsM.Luts
16.30-18.4516.30-18.4516.30-18.00
VABAMAADLUSVABAMAADLUSJALGPALL
Noorem ja vanem gruppNoorem ja vanem gruppKoeru SK fännid
J.TammikJ.Tammik
19.00-20.3019.00-20.3019.00-20.3019.00-20.3019.00-20.30
KORVPALLVÕRKPALLKORVPALLVÕRKPALLJALGPALL
Koeru SKKoeru SKKoeru SKKoeru SKKoeru SK
17.30-20.3017.30-20.30
SAUNSAUN
8.00-20.308.00-20.308.00-20.308.00-20.308.00-20.308.00-18.0012.00-18.00
JÕUSAALJÕUSAALJÕUSAALJÕUSAALJÕUSAALJÕUSAALJÕUSAAL
fuajee 13.00-14.00fuajee 14.30 -19.00fuajee 14.30 -19.00
JALGPALLLAUAMÄNGUDLAUAMÄNGUD
TüdrukudNoored ja täiskasvanudNoored ja täiskasvanud
V.VaherU.VirvesU.Virves

ESMASPÄEV

Kehalise tunnid 11.50 – 15.20 Kert Piirimäe

Tüdrukute võimlemisrühm 16.00- 17.30 Saima Kams

 

TEISIPÄEV

Kehalise tunnid 11.50- 14.25 Kert Piirimäe

Maadlus Noorem rühm ( 1.- 4.klass) 14.30 – 15.30 Aivo Nugis

Maadlus Vanem rühm ( 5.-9.klass) 15.30 – 17.30 Aivo Nugis

KOLMAPÄEV

Kehalise tunnid 8.50 – 15.20 Kert Piirimäe

Rahvatants ( 7.-9.klass) 16.00 – 17.30 Saima Kams

Tennis (täiskasvanud) 18.00 – 19.30 Saima Kams

NELJAPÄEV

Kehalise tnnid 9.50 – 14.25 Kert Piirimäe

Maadlus Noorem rühm ( 1.- 4.klass) 14.30 – 15.30 Aivo Nugis

Maadlus Vanem rühm ( 5.-9.klass) 15.30 – 17.30 Aivo Nugis

REEDE

Kehalise tunmnid 9.50 – 10.30 Anne Treial/ Kaja Kaljuste

Jalgpall 12.45 – 13.30 Viktor Mets

 

LAUPÄEV

   

PÜHAPÄEV

 

Rahvatants Koigi Daamid 16.00 – 18.00 Saima Kams

Rahvatants Rakuke 18.00 – 20.00 Saima Kams

ESMASPÄEV: kell 19.00 – 20.30 Korvpall

TEISIPÄEV: kell 16.30-18.00 Kergejõustik lasteaialastele suur rühm

                           19.00-20.00 Rahvatants

KOLMAPÄEV: kell 16.30-18.00 Kergejõustik lasteaialastele väike rühm

                          19.00-20.00 Rahvatants

NELJAPÄEV: kell 18.00-19.30 Latiino aeroobika