Järva Valla Sport

Septembris kogume taas hundisamme

Liikumisaasta raames kutsuvad Järva vald ja Järva Valla Spordikeskus kõiki liikuma.
🚶‍♀️Oled sa siis noor või vana, hunt või alles hundikutsikas- meis kõigis on olemas see väike liikumispisik, kes ootab välja saamist. Meie, Hundivalla inimesed, oleme loodud selleks, et matkates üle Tammsaare maade rännata või siis võistlushoos mõõtu võtta discgolfi parkides.
🏆Eks iga inimeses põksub süda, mis soovib olla teistest parem või võtta mõõtu teistega. Saame võistelda nii iseenda, teiste vallaelanike kui ka kohalike omavalitsustega.
🌎Väljakutse raames püüame teha iga päev 7000 sammu ehk 30 päeva jooksul läbime selliselt pool Järva valla ümbermõõdust. Aprillis seikles hundiradadel suisa 171 spordihuvilist, kes läbisid 30 päevaga üle poole maakera ümbermõõdu. Septembrikuus on eesmärk see rekord üle teha.
📅 Sammude kogumine kestab 8. septembrist 7. oktoobrini.
🎁Sammudele annavad hoogu juurde auhinnad. Auhinna loosis osalemiseks on Sul vaja täita minimaalne norm, milleks on 42 000 sammu nädalas ja 180 000 kuus. Peaauhinnaks on NORVITA tervisepakett!
PS! Osaleda saavad kõik Järva vallas elavad või töötavad inimesed või need, kes tunnevad Järva vallaga erilist sidet. (Ka rakenduses tuleb panna aadressiks Järva vald)
𝐊𝐨𝐡𝐭𝐮𝐦𝐞 𝐇𝐮𝐧𝐝𝐢𝐯𝐚𝐥𝐥𝐚 𝐫𝐚𝐝𝐚𝐝𝐞𝐥!

Venue

Venue Text

  • 06 september, 2023

Organizer

Organizer Text