Järva Valla Sport

Järvamaa meesveteranide võrkpallimeistriks 2023 krooniti Aravete meeskond

 

Türil toimunud viimastes kohtumistes pandi lõplikult paika 6 meeskonna osavõtul  toimunud meistrivõistluste kohad. Turniirisüsteemis toimunud võistlustel olid enne viimaseid kohtumisi selgunud need 3 võistkonda, kes jagavad medalid ja need 3 võistkonda, kes selgitavad kohad IV – VI. Medalikonkurentsis alistas Aravete meeskond  kõigepealt Türi meeskonna 2:1 (20:25; 25:16; 15:11) ja seejärel ka meistritiitlit otsustavas mängus Kuma meeskonna 2:0 ( 25:19; 25:22) ning tuli 26 punktiga võitjaks. II koha saavutanud Kuma meeskond jäi maha ainult punktiga ja III koha saavutanud Türi meeskond juba 8 punktiga. Järvamaa meistriks tulnud Aravete meeskond mängis koosseisus Marek Palandi, Rain Ots, Marti Lepik, Jaanus Käärma, Peeter Piirsalu, Jaanus Õigemeel, Rain Raukas, Kalvi Kallaste, Taavi Raba ja Aksel Õunapuu. Järva valla meeskondadest osalesid meistrivõistlustel veel Imavere meeskond, kes viimastes kohtumistes kaotas Koeru meeskonnale 0:2 ja alistas omakorda  Sargvere meeskonna 2:0 ning tuli meistrivõistlustel 9 punktiga IV kohale. Väga tugeva turniirilõpu tegi tabeli alumises pooles Koeru meeskond, kes alistas Imavere meeskonna 2:0  ja ka Sargvere meeskonna 2:1 ning tõusis turniiritabelis 6 punktiga viimaselt kohalt V kohale.

Päev hiljem toimusid samas ka Eesti võrkpalli Rahvaliiga finaalturniiri otsustavad kohtumised. M II tugevusgrupis final-fouri pääsenud Järva valla Spordikeskuse meeskonnal jäi seekord eelmise hooaja esikoht kaitsmata. Poolfinaalis tuli kahjuks tasavägises heitluses tunnistada Ridala SK 3:2 paremust ja III-IV koha mängus ka Palivere SK 3:1 paremust ning selle hooaja saagiks jäi IV koht. Pika hooaja seljataha jätnud Järva valla Spordikeskuse meeskond mängis Eesti võrkpalli Rahvaliigas koosseisus Marek Palandi, Marco Palandi, Rait Pihelgas, Hannes Sepp, Rain Ots, Kalvi Kallaste, Kristjan Kallaste, Egert Ader, Meelis Matkamäe, Peeter Piirsalu, Martin Tamlak, Rain Raukas, Taavi Raba, Jaanus Õigemeel, Kristofer Rünt ja Ariano Suur. Aitäh kõikidele mängijatele ja võistkonna kaptenile Marek Palandile, kes võistkonda kogu selle pika hooaja vedas!

Kui siia lisada veel Eesti võrkpalli Rahvaliigas osalenud ja kohati väga häid mänge näidanud Järva valla Spordikeskuse naiskond ja segavõistkond, siis oleme ennast ikka väga hästi Eesti võrkpallimaastikul rahvaliiga tasandil sisse seadnud ja valda väärikalt esindanud. Siinkohal  täname lisaks Marekile veel ka Epp Seppa ja Mikk Kallakmaad ning muidugi meie võrkpalli grand old man-i Aarne Aljamad, kes kohtunikupukis aitas kõiki kodumänge vilistada. Ja muidugi tänud ka meie piirkonna paljudele toetajatele, kelle abil said nii naiskond kui ka meeskond  valla värvide ja logodega kaunid ja kvaliteetsed  võistlusvormid. Aitäh Jäägri Villa, Sparkies, Tööriistamarket, Weber/Saint Gobain, Oldeurope, Cramo, Rakvere Metsaühistu, Mediron, OÜ Liiten Grupp, Farm24, Kris Arendus OÜ ja Järva vald.

Saalivõrkpallihooaeg siiski veel jätkub ja selgumata on selle aasta Järva valla võrkpalli Rahvaliiga meister. Eriti põnevad viimased põhiturniiri kohtumised on täna toimumas Koeru ja Järva-Jaani Spordihoonetes ja ka Aravete Spordihoones. Finaalturniiri kohamängud toimuvad teisipäeval 25.aprillil Imavere Spordihoones.

Teate edastas: Leo Matikainen

Venue

Venue Text

  • 09 aprill, 2023

Organizer

Organizer Text