Järva Valla Sport

Järva valla võrkpalli Rahvaliiga alustab oma 5. saaliturniiriga teisipäeval 5. märtsil

Aravete, Järva-Jaani ja Koigi Spordihoonetes peetakse esimesed 9 mängu 36-st põhiturniiri kohtumisest. Kokku osaleb 9 segavõistkonda 91 mängijaga, kellest 29 on naismängijad ja 3 60+ eluaastaga meesmängijat. 4 võistkonda kasutavad ka lubatud piirides nn välismängijate abi, kes ei ole seotud Järva vallaga ja selliseid mängijaid on 6. Osalevad võistkonnad on Aravete, Käravete, Ambla, Imavere, Järva-Jaani, Koeru, Vallavalitsus, Päästekas ja Võrgutajad. Uuendusena mängitakse sellel aastal kõik kohtumised parem 3-st geimist ja põhiturniiri 4 parema võistkonna osalusel Final Four. Tiitlikaitsjana asub võistlustulle Aravete, kes eelmise aasta tasavägises finaalis alistas Käravete võistkonna 2:1.

Kui 2019. aastal toimunud esimesest Järva valla võrkpalli Rahvaliiga turniirist võttis osa 4 võistkonda, siis 2020.aastal juba 8 võistkonda. Aastal 2021 jäi koroonapiirangute tõttu  saaliturniir pidamata, kuid aastal 2022 saime jätkata ja osales 7 ning aastal 2023 taas 8 võistkonda. Käesoleval hooajal lisandusid juba tuttavatele võistkondadele Päästeka ja Võrgutajate võistkond, kellega loodetavasti kõikidel võistkondadel saab põnev vastasseis palliplatsil olema. Kõikide turniiride 3 paremat võistkonda on seni olnud: 2019 – Koeru, Imavere, Aravete; 2020 – Latter, Imavere, Aravete; 2022 – Aravete, Käravete, Imavere ja 2023 – Aravete, Käravete, Järva-Jaani. Millised võistkonnad pääsevad sellel aastal 5.korda toimuva Järva valla võrkpalli Rahvaliiga segaturniiri esikolmikusse, selgub 27.aprillil Aravete Spordihoones toimuval finaalturniiril. Igatahes põnevust jagub kindlasti nii mängijatele kui ka pealtvaatajatele.

Selliste ülevallaliste ürituste korraldamine on teoks saanud tänu ka väga tublidele kohalikele toetajatele nii varasemalt, kui sellel aastal. Aitäh, Graanul Invest, Weber/Saint-Gobain, Natural, Epiim, Tammelaks, Konesko, Farm24, Cramo, Jäägri Villa.

Kogu info on ja saab jooksvalt olema Järva valla Spordikeskuse kodukal. Ärge jätke võimalust kasutamata ja tulge oma lemmikvõistkondi ja mängijaid saalidesse ergutama ja toetama ning võrratut võrkpalli nautima!

Peakohtunik: Leo Matikainen

Venue

Venue Text

  • 01 märts, 2024

Organizer

Organizer Text