Järva Valla Sport

Järva valla võrkpalli rahvaliiga 2024 finaalturniiril osalejad on selgunud

Enne põhiturniiri viimase vooru mänge olid endale finaalikoha taganud Aravete, Käravete ja Koeru võistkonnad, kes omavahelisel Koeru spordihoones peetud miniturniiril selgitasid asetuskohad finaalturniiriks. Kuna Koeru kaotas nii Aravetele kui ka Käravetele 0:2, siis saavutas ta põhiturniiril III koha ja ühtlasi ka 3. asetuse finaalturniiriks ja jäi oma poolfinaali vastast ootama kohtumisest Aravete vs Käravete, mis kujunes kogu selle hooaja Rahvaliiga tasavägiseimaks kohtumiseks. Kui 1. geimi võitis Aravete 25:23, siis 2. geimi omakorda Käravete samuti 25:23. Otsustavas 3. geimis jäi Aravete lõpuks peale 16:14, võitis kohtumise 2:1 ja tuli põhiturniiri võitjaks. Neljas finaalturniirile pääseja selgus Imavere spordihoones peetud miniturniiril, kus nii Imaverel, Võrgutajatel kui ka Järva-Jaanil oli veel võimalus see 4. koht omale napsata. Sellel miniturniiril teenisid kõik 3 võistkonda võidu ja kaotuse ja nii pääses enne seda miniturniiri parimal positsioonil asunud Imavere 4. võistkonnana finaalturniirile edestades vaid punktiga väga südilt mänginud selle hooaja uustulnukat Võrgutajate võistkonda. Põhiturniiri tagumised kohad selgusid Aravete Spordihoones, kus edukaim oli selle hooaja teine uustulnuk Päästjate võistkond, kes alistas nii Ambla kui ka Vallavalitsuse võistkonna. Oma esimese võidu teenis aga Vallavalitsuse võistkond, kes alistas omakorda Ambla võistkonna 2:0. Vaatamata võiduta jäänud Ambla aga nulli peale siiski ei jäänud, kui kaotas Päästjatele vaid 1:2 ja teenis siit ka oma ainsa punkti põhiturniiri tabelisse.
𝐉𝐚̈𝐫𝐯𝐚 𝐯𝐚𝐥𝐥𝐚 𝐯𝐨̃𝐫𝐤𝐩𝐚𝐥𝐥𝐢 𝐑𝐚𝐡𝐯𝐚𝐥𝐢𝐢𝐠𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐤𝐨𝐡𝐚𝐝 𝟓.-𝟗. 𝐤𝐨𝐡𝐚𝐧𝐢 𝐨𝐧 𝐧𝐮̈𝐮̈𝐝 𝐬𝐞𝐥𝐠𝐮𝐧𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐩𝐨̃𝐡𝐢𝐭𝐮𝐫𝐧𝐢𝐢𝐫𝐢𝐥 𝐩𝐞𝐞𝐭𝐮𝐝 𝟑𝟔 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐮𝐦𝐢𝐬𝐭 𝐫𝐞𝐚𝐬𝐭𝐚𝐬𝐢𝐝 𝐯𝐨̃𝐢𝐬𝐭𝐤𝐨𝐧𝐧𝐚𝐝 𝐣𝐚̈𝐫𝐠𝐦𝐢𝐬𝐞𝐥𝐭: 𝟓. 𝐤𝐨𝐡𝐭 𝐕𝐨̃𝐫𝐠𝐮𝐭𝐚𝐣𝐚𝐝 𝟏𝟐 𝐩𝐮𝐧𝐤𝐭𝐢, 𝟔. 𝐤𝐨𝐡𝐭 𝐉𝐚̈𝐫𝐯𝐚-𝐉𝐚𝐚𝐧𝐢 𝟏𝟎 𝐩𝐮𝐧𝐤𝐭𝐢, 𝟕. 𝐤𝐨𝐡𝐭 𝐏𝐚̈𝐚̈𝐬𝐭𝐞𝐤𝐚𝐬 𝟕 𝐩𝐮𝐧𝐤𝐭𝐢, 𝟖. 𝐤𝐨𝐡𝐭 𝐉𝐚̈𝐫𝐯𝐚 𝐕𝐚𝐥𝐥𝐚𝐯𝐚𝐥𝐢𝐭𝐬𝐮𝐬 𝟑 𝐩𝐮𝐧𝐤𝐭𝐢, 𝟗. 𝐤𝐨𝐡𝐭 𝐀𝐦𝐛𝐥𝐚 𝟏 𝐩𝐮𝐧𝐤𝐭. 𝐍𝐞𝐧𝐝𝐞 𝟓 𝐯𝐨̃𝐢𝐬𝐭𝐤𝐨𝐧𝐧𝐚 𝐦𝐚̈𝐧𝐠𝐢𝐣𝐚𝐝 𝐬𝐚𝐢𝐝 𝐤𝐚̈𝐭𝐭𝐞 𝐤𝐚 𝐥𝐨𝐨𝐬𝐢𝐚𝐮𝐡𝐢𝐧𝐧𝐚𝐝, 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞 𝐨𝐥𝐢𝐝 𝐯𝐚̈𝐥𝐣𝐚 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐮𝐝 𝐦𝐞𝐢𝐞 𝐭𝐮𝐫𝐧𝐢𝐢𝐫𝐢 𝐭𝐮𝐛𝐥𝐢𝐝 𝐭𝐨𝐞𝐭𝐚𝐣𝐚𝐝 𝐆𝐫𝐚𝐚𝐧𝐮𝐥 𝐈𝐧𝐯𝐞𝐬𝐭, 𝐖𝐞𝐛𝐞𝐫/𝐒𝐚𝐢𝐧𝐭-𝐆𝐨𝐛𝐚𝐢𝐧, 𝐄𝐩𝐢𝐢𝐦, 𝐊𝐨𝐧𝐞𝐬𝐤𝐨, 𝐍𝐚𝐭𝐮𝐫𝐚𝐥, 𝐓𝐚𝐦𝐦𝐞𝐥𝐚𝐤𝐬 𝐣𝐚 𝐉𝐚̈𝐫𝐯𝐚 𝐯𝐚𝐥𝐥𝐚 𝐒𝐩𝐨𝐫𝐝𝐢𝐤𝐞𝐬𝐤𝐮𝐬.
𝐉𝐚̈𝐫𝐯𝐚 𝐯𝐚𝐥𝐥𝐚 𝐯𝐨̃𝐫𝐤𝐩𝐚𝐥𝐥𝐢 𝐑𝐚𝐡𝐯𝐚𝐥𝐢𝐢𝐠𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐦𝐞𝐢𝐬𝐭𝐞𝐫 𝐬𝐞𝐥𝐠𝐮𝐛 𝐚𝐠𝐚 𝐥𝐚𝐮𝐩𝐚̈𝐞𝐯𝐚𝐥 𝟐𝟕.𝐚𝐩𝐫𝐢𝐥𝐥𝐢𝐥 𝐤𝐮𝐢 𝐀𝐫𝐚𝐯𝐞𝐭𝐞 𝐒𝐩𝐨𝐫𝐝𝐢𝐡𝐨𝐨𝐧𝐞𝐬 𝐭𝐨𝐢𝐦𝐮𝐯𝐚𝐥 𝐟𝐢𝐧𝐚𝐚𝐥𝐭𝐮𝐫𝐧𝐢𝐢𝐫𝐢𝐥 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐮𝐯𝐚𝐝 𝐞𝐬𝐦𝐚𝐥𝐭 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐟𝐢𝐧𝐚𝐚𝐥𝐢𝐝𝐞𝐬 𝐤𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟏.𝟎𝟎 𝐀𝐫𝐚𝐯𝐞𝐭𝐞 𝐯𝐬 𝐈𝐦𝐚𝐯𝐞𝐫𝐞 𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐞𝐣𝐚̈𝐫𝐞𝐥 𝐊𝐚̈𝐫𝐚𝐯𝐞𝐭𝐞 𝐯𝐬 𝐊𝐨𝐞𝐫𝐮. 𝐏𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐟𝐢𝐧𝐚𝐚𝐥𝐞 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 𝐯𝐚̈𝐢𝐤𝐞 𝐩𝐚𝐮𝐬, 𝐤𝐮𝐬 𝐣𝐚𝐠𝐚𝐦𝐞 𝐥𝐨𝐨𝐬𝐢𝐚𝐮𝐡𝐢𝐧𝐝𝐮 𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐞𝐣𝐚̈𝐫𝐞𝐥 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐮𝐯𝐚𝐝 𝐈𝐈𝐈-𝐈𝐕 𝐤𝐨𝐡𝐚 𝐦𝐚̈𝐧𝐠𝐮𝐬 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐟𝐢𝐧𝐚𝐚𝐥𝐢𝐝𝐞 𝐤𝐚𝐨𝐭𝐚𝐣𝐚𝐝 𝐣𝐚 𝐈-𝐈𝐈 𝐤𝐨𝐡𝐚 𝐦𝐚̈𝐧𝐠𝐮𝐬 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐟𝐢𝐧𝐚𝐚𝐥𝐢𝐝𝐞 𝐯𝐨̃𝐢𝐭𝐣𝐚𝐝. 𝐎𝐦𝐚 𝐩𝐚𝐧𝐮𝐬𝐞 𝐟𝐢𝐧𝐚𝐚𝐥𝐭𝐮𝐫𝐧𝐢𝐢𝐫𝐢𝐤𝐬 𝐨𝐧 𝐥𝐮𝐛𝐚𝐧𝐮𝐝 𝐚𝐧𝐝𝐚 𝐤𝐚 𝐓𝐫𝐢𝐢𝐧 𝐕𝐚̈𝐢𝐧𝐚 𝐭𝐚𝐧𝐭𝐬𝐮𝐭𝐮̈𝐝𝐫𝐮𝐤𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐤𝐚 𝐄𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐕𝐨̃𝐫𝐤𝐩𝐚𝐥𝐥𝐢 𝐋𝐢𝐢𝐭.