Järva Valla Sport

Järva valla suvevolle 2022

Järva valla Suvevolle turniir sai uue võitja

Järva valla suvevolle 2022

Järva valla suvevolle 2022

2019 aastal alguse saanud Järva valla võrkpalli Rahvaliiga turniirid said täiendust, kui  eelmisel suvel esmakordselt kavas olnud Suvevolle toimus teistkordselt seekord  6 segavõistkonna osavõtul. Toreda hoogsa tantsulise sissejuhatusega avasid meie turniiri kohalikud Triin Väina juhendatavad Flexi tantsutüdrukud.

Aravete rannavolle väljakutel peetud Suvevolle  15 kohtumises  võis näha nii ühepoolseid mänge, kui ka väga tasavägiseid ja ootamatute lõpplahendustega kohtumisi – just selliseid, nagu ühel rahvaspordiüritusel peabki olema, kus saavad kokku erineva taseme- ja ettevalmistusega mängijad, kuid kus on näha suurt soovi anda endast alati parim. Selliste turniiride motoks tulebki  alati pidada  vana olümpiadeviisi, kus on rõhutatud, et tähtis ei ole ainult võit vaid ka osavõtt.

Järva valla Suvevolle võitja selgus aga turniiri viimases kohtumises, kus vastamisi olid seni kaotuseta Käravete ja Aravete I võistkonnad. Selles kohtumises kallutas tänu tugevale mängulõpule vaekausi enda kasuks Käravete võistkond ja tuli seega Järva valla Suvevolle 2022 võitjaks.  Käravete võistkond mängis koosseisus Hannes Sepp, Jaanus Käärma, Kristjan Kallaste, Epp Sepp, Regina Veskimäe ja Priit Grünthal.

II kohale tulnud Aravete I võistkond mängis koosseisus Marek Palandi, Marco Palandi, Kaidi Sommer ja Kalle Uudeküll.

III koha saavutas Aravete II võistkond, kes mängis koosseisus Aksel Õunapuu, Lauri Ilves, Margit Reinmets, Kristin Reinmets ja Ahto Matvejev.  Südilt mänginud Järva Vallavalitsuse võistkond alistas oma turniiri  viimases põneva lõpuga kohtumises Järva-Jaani  ja napsas Järva-Jaani ees endale 4.koha.

6. kohale jäi küll Ambla võistkond, kuid ka neil olid mitmes kohtumises oma võiduvariandid olemas. Tegelikult kokkuvõttes sellel turniiril kaotajaid ei olnudki ja kõik osalenud  mängijad on auga ära teeninud lisaks toredale osavõtumedalile ja auhinnale  ka kiituse oma piirkonna ja võistkonna esindamise ning suurepäraste ja hingestatud esituste eest väljakul.

Võistlejaid autasustas Järva vallavanem Toomas Tammik.

Tore, et selliste kohalike ürituste tähtsust tajuvad ka kohalikud ettevõtted/firmad, kes on alati valmis meie valla üritusi auhinnalaua katmisel toetama. Aitäh Teile Farm24, Konesko, Natural, Weber  Saint-Gobain, Cramo ja  Epiim. Karikad ja medalid pani välja Järva valla Spordikeskus.

PROTOKOLL

Järva valla Suvevolle korraldaja Leo Matikainen

Venue

Venue Text

  • 28 juuli, 2022

Organizer

Organizer Text