Järva Valla Sport

Järva valla Spordikeskuse meeskond pääses Eesti võrkpalli Rahvaliiga II tugevusgrupi finaalturniirile

Järva valla Spordikeskuse meeskond pääses Eesti võrkpalli Rahvaliiga II tugevusgrupi finaalturniirile, mis peetakse 29.-30.märtsil Tartumaal Lähte Spordihoones. Otsustavates kohtumistes finaalturniirile jõudmiseks mängiti veerandfinaalis üle Keila Võrkpalliklubi meeskond, kes alistati esmalt võõrsil 3:0 ja siis kodus tasavägises kohtumises 3:2. Kokku jäi  põhiturniiril ja väljalangemismängudel meeskonna saagiks 10 võitu ja 1 kaotus. Kokku osaleb meeste II tugevusgrupis 25 meeskonda. Järva valla Spordikeskuse segavõistkonnal ja naiskonnal nii hästi ei läinud ja kuigi jõuti alagruppidest väljalangemismängudele, jäid mõlemad võistkonnad siiski pidama 1/8 finaalis. Naiskond kaotas 1/8 finaalis Tartumaa naiskonnale Sandpit ja segavõistkond Tallinna klubile TalTech..

Järva valla Spordikeskuse meeskonnal on varasematest finaalturniiridest ette näidata üks esikoht (siis küll Ambla Spordiklubina) ja mulluse hooaja 4. koht. Loodame sellel hooajal taas pjedestaalile tõusta. Aitäh meie võistkondade tublidele vedajatele Epp Sepale, Jelena Zubkevitšile ja Marek Palandile ning naiskonna treenerile Mikk Kallakmaale, aga ka asjatundlikule võrkpallipublikule, kes meid ikka toetamas on käinud.

Kui Eesti võrkpalli Rahvaliiga on märtsikuuga lõpetamas, siis võrkpallisündmusi jagub meie tublidele harrastajatele aprillikuu lõpuni. Jätkuvad Järva valla võrkpalli Rahvaliiga mängud ja Järvamaa M40+ meistrivõistlused (meie vallast osalevad Imavere, Koeru ja Aravete meeskonnad). Lisaks toimub 25. märtsil Aravete Spordihoones ka ainult naismängijatele mõeldud turniir.

Teate edastas Leo Matikainen

Venue

Venue Text

  • 13 märts, 2024

Organizer

Organizer Text