Järva Valla Sport

Hundisammude väljakutse kutsub kõiki liikuma!

🌟 Hundisammude väljakutse kutsub kõiki liikuma! 🚶‍♀️
🚶‍♂️ Järva vald kutsub kõiki liikuma, olenemata vanusest või kogemusest. Meie, hundivalla inimesed, oleme loodud matkates Tammsaare maade rännakutel 🏞️ või kettagolfiparkides üksteiselt mõõtu võtmas ⛳.
Aprillis on võimalik võistelda nii iseenda, teiste vallaelanike kui ka kohalike omavalitsustega. Järva vallas korraldatakse igal aastal umbes 300 spordivõistlust, aga vahel tuleb võistelda ka iseendaga. Sammude väljakutseks ei pea olema tippvormis, piisab lihtsalt väikesest sirutuspausist, jalutuskäigust tööle, kooli, poodi või raamatukokku 🚶‍♀️.
Tule matkama ja rändama ning hundivalda avastama! 🌳
7000 sammu päevas on piisav füüsiline koormus hea tervise säilitamiseks. Seetõttu püüame sammude väljakutses teha iga päev 7000 sammu ehk 30 päeva jooksul läbime selliselt pool Järva valla ümbermõõdust.
Sammudele annavad hoogu juurde auhinnad! 🏅 Peaauhinna loosis osalemiseks on sul vaja täita minimaalne norm, milleks on 42 000 sammu nädalas ja 180 000 kuus. Lisaks peaauhinnale korraldame igal nädalal ka väiksemaid vaheloosimisi.
2023. aastal korraldatud Hundisammude väljakutse jooksul sammuti kahe kuu peale kokku suisa 57 miljonit sammu! Seekord on võimalik see rekord ületada.
Kuidas osaleda?
1️⃣ Tõmba alla FitSphere’i äpp ja registreeri ennast kasutajaks.
2️⃣ Veendu, et sinu telefonis on olemas Google Fit (Android) või Apple Health (iOS), mis loendab samme.
3️⃣ Veendu, et oled enda elukohaks pannud Järva valla (võistlusel osaleda saavad kõik Järva vallas töötavad ja elavad inimesed ning need, kes tunnevad Järva vallaga sidet).
4️⃣ Leia FitSphere’i äpist Järva valla võistlus.
5️⃣ Vajuta rohelist nuppu „registreerin võistlusele“.
6️⃣ Alusta liikumist ja veendu, et käid iga päev äpi pealehel vajutamas valget nuppu „sammud punktideks“. ☑️
7️⃣ Probleemide korral kirjuta info@thefitsphere.com.
Kohtume hundivalla radadel! 🐾

Venue

Venue Text

  • 27 märts, 2024

Organizer

Organizer Text