Järva Valla Sport

Võrkpall

Eesti võrkpalli Rahvaliigas osaleb eeloleval saalivõrkpalli hooajal 3 Järva Valla Spordikeskuse võistkonda

Eesti  võrkpalli Rahvaliiga alustas oktoobris oma uut hooaega ja osalemas on kokku seitsmes võistlusgrupis üle 120 võistkonna.

Need seitse erinevat võistlusgruppi moodustuvad meeskondade, naiskondade  ja segavõistkondade tugevusgruppidest, kus meeskondadel on 3 , naiskondadel  ja segavõistkondadel 2 tugevusgruppi. Järva valla Spordikeskuse võistkonnad mängivad kõik II tugevusgrupis. Kui Ambla Spordiklubi meeskond  (sellest hooajast Järva valla Spordikeskus), kes eelmisel hooajal krooniti ka II tugevusgrupi võitjaks,  on Eesti võrkpalli Rahvaliigas osalenud rahvaliiga loomise algusest peale, siis eeloleval hooajal teevad oma debüüdi nii naiskond kui ka segavõistkond. Idee naiskonna  moodustamiseks tekkis Järva valla võrkpalli Rahvaliiga segaturniiridelt, et seal mängivatele naismängijatele luua võimalus nii ühistreeninguteks, kui ka võistlustel osalemiseks.  Kui alguses tundus, et piisav arv naismängijaid kokku saada on küsitav, siis tagasiside mängijatelt oli üllatavalt aktiivne ja maksimaalselt registreerida lubatud 16 mängijaga  nimekiri sai kiiresti täis. Treeneri ülesanded oli nõus oma õlule võtma Järva-Jaanis tüdrukute võrkpallitrenne juhendav Mikk Kallakmaa ja kapteni roll usaldati naiskonna poolt Epp Sepale. Oma debüüdi Järva valla Spordikeskuse naiskonnas teevad Epp Sepp, Kaidi Sommer, Kristi Tooming, Regina Veskimäe, Serle Tali, Birgit Afanasjev, Jelena Žubkevitš, Karoliine Link, Ruth Inno, Merlin Paloson, Anna Poljarun, Pille Piiroja, Marianne Tali, Kristi Aaloe, Kati-Karolin Prangli ja Elizabeth Lindjärv. Eelmise hooaja Eesti võrkpalli Rahvaliiga meeste II tugevusgrupi esikohta lähevad kaitsma Marek Palandi, Marco Palandi, Rait Pihelgas, Martin Tamlak, Hannes Sepp, Meelis Matkamäe, Kalvi Kallaste, Kristjan Kallaste, Rain Raukas, Peeter Piirsalu, Taavi Raba, Egert Ader, Jaanus Õigemeel, Rain Ots , Ariano Suur ja Kristofer Rünt. Ja kui meeskond ja naiskond  on juba osalemas, siis loomuliku jätkuna saime lisaks ka segavõistkonna kokku, kus korraga on väljakul 3 mees- ja 3 naismängijat. Järva valla Spordikeskuse segavõistkonda kuuluvad Epp Sepp, Regina Veskimäe, Kristi Tooming, Margit Reinmets, Kati-Karolin Prangli, Hannes Sepp, Janno Vilberg, Kalvi Kallaste, Marco Palandi, Slava Povaljajev  ja  Ariano Suur.

Kõik Järva valla Spordikeskuse 3 võistkonda mängivad põhiturniiril kodus-võõrsil printsiibil 5-liikmelistes alagruppides ja kõik meie võistkondade  kodumängud toimuvad Aravete Spordihoones. Meeskonna vastasteks alagrupiturniiril on Tiim S`Pirita ja Selver Tallinn Tšuhnenkov Tallinnast, SK Tats/Rae Spordikool Harjumaalt ja SK Palivere Läänemaalt. Meeskonna esimene kodumäng toimub neljapäeval 27.oktoobril  algusega kell 19.00 ja vastaseks on Tiim S´Pirita. Naiskonna alagrupikaaslasteks on Paide VK/Veltsi Reisid II Järvamaalt, Turba Harjumaalt , VK Kramp ja VK Seltskond II Tallinnast. Naiskonnal on oma debüütmäng juba ka tehtud, kui Turbas alistati kohalik naiskond 3:1. Esimene kodumäng ootab naiskonda ees esmaspäeval 24.oktoobril algusega kell 19.00, kui külla sõidab VK Kramp. Segavõistkond kuulub alagruppi, kus lisaks meie võistkonnale on veel  Käru ja Metsajõe Puhkemaja Järvamaalt, Udraki ja Kohila VK Raplamaalt.  Segavõistkonna esimene kodumäng on juba kolmapäeval 19.oktoobril algusega kell 19.00 ja vastaseks on Käru võistkond.

Kui piirkonnas on veel naismängijaid, kes sooviksid ühistreeningutel kaasa lüüa, siis olete oodatud. Naiste võrkpalli trennipäev on esmaspäeviti algusega kell 18.30 Aravete Spordihoones (mõnele esmaspäevale langeb ka RL kodumäng, siis trenni ei toimu).

Järva valla võrkpalli Rahvaliiga 2023 segavõistkondadele alustab veebruarikuus.

Tahan tänada ka meie naiskonna toetajaid, kelle abi võistlusvormi soetamisel on olnud väga tänuväärne. Aitäh Jäägri Villa, OÜ Liiten Grupp, Weber/Saint-Gobain, Farm 24, Rakvere Metsaühistu, Tööriistamarket, Kris Arendus OÜ ja Järva vald.

   Ootame põnevaid pallilahinguid ja rohkesti pealtvaatajaid meie võistkondade kodumängudele!

Järva valla Spordikeskuse võistkondade esindaja Leo Matikainen.

Naiskonnad

Naiskonnad

Meeskonnad

Meeskonnad

Venue

Venue Text

  • 21 oktoober, 2022

Organizer

Organizer Text