Järva Valla Sport

Eesti võrkpalli Rahvaliigas mängivad ka sellel hooajal Järva valla Spordikeskuse naiskond, meeskond ja segavõistkond

Eesti  võrkpalli Rahvaliiga alustas oktoobrikuu viimastel päevadel oma uut hooaega ja osalemas on kokku seitsmes võistlusgrupis  127 võistkonda. Need 7 erinevat võistlusgruppi  moodustuvad meeskondade, naiskondade ja segavõistkondade tugevusgruppidest, kus meeskondadel on 3, naiskondadel  ja segavõistkondadel 2 tugevusgruppi. Järva valla Spordikeskuse võistkonnad mängivad kõik II tugevusgrupis. Järva valla Spordikeskuse naiskonna koosseisus jätkavad sellel  hooajal Kaidi Sommer,  Birgit Afanasjev, Jelena Žubkevitš, Karoliine Link, Ruth Inno, Merlin Paloson, Anna Poljarun, Pille Piiroja ja Kristi Aaloe. Uute mängijatena liitusid naiskonnaga Deivi Kõll, Age Vahemaa ja Annika Deedin ning naiskonna treenerina jätkab Mikk Kallakmaa. Eelmisel hooajal taas 4 parema meeskonna finaalturniirile jõudnud Järva valla Spordikeskuse meeskonna koosseisu kuuluvad Marek Palandi, Marco Palandi, Martin Tamlak, Meelis Matkamäe, Kristjan Kallaste, Rain Raukas, Peeter Piirsalu, Egert Ader, Jaanus Õigemeel, Ariano Suur ning uute mängijatena Joonas Lõbus ja Sten-Priit Hunt.  Järva valla Spordikeskuse segavõistkonna koosseisu kuuluvad Epp Sepp, Regina Kallaste, Kristi Tooming, Margit Reinmets, Hannes Sepp, Kalvi Kallaste, Marco Palandi  ja  Ariano Suur ning uute mängijatena Kristiina Tõkke, Olga Khodyreva, Rain Raukas ja Kaimar Männigo.

Kõik Järva valla Spordikeskuse 3 võistkonda mängivad põhiturniiril kodus-võõrsil printsiibil 5-liikmelistes alagruppides ja kõik meie võistkondade  kodumängud toimuvad Aravete Spordihoones. Meeskonna vastasteks alagrupiturniiril on Tallinna meeskonnad Tiim S`Pirita, VK Dakaria ja Wilsons/TTK B ning Raplamaa meeskond Neemeco Gerardos Toys/Kohila vald. Meeskonna esimene mäng toimus võõrsil Wilsons/TTK B meeskonnaga ja selles kohtumises tuli kindel võit meie meeskonnale geimidega 3:0. Naiskonna alagrupikaaslasteks on VK Seltskond II ja Intervoll VK II Tallinnast ning Kiili SK ja Kose Huvikool Harjumaalt. Naiskonnal  tuli oma esimeses kohtumises võõrsil tunnistada Intervoll VK II paremust geimidega 3:0. Segavõistkond kuulub alagruppi, kus lisaks meie võistkonnale on veel  Käru ja Paide VK/Veltsi Reisid  Järvamaalt ning Udraki ja Kohila VK Raplamaalt. Väga tasavägises esimeses kohtumises tuli võõrsil Kohilas tunnistada võistkonna Udraki paremust 3:2.  Segavõistkonna esimene kodumäng on  kolmapäeval 8.novembril algusega kell 19.00 Aravete Spordihoones ja vastaseks on Paide VK/Veltsi Reisid.

Info kodumängude toimumise kohta on kõige paremini leitav Järva valla Spordikeskuse kodulehelt.

Tahan tänada ka meie naiskonna toetajaid, kelle abi võistlusvormi soetamisel ja ka kodumängude läbiviimisel on olnud väga tänuväärne.

Ootame põnevaid pallilahinguid ja rohkesti pealtvaatajaid  Järva valla Spordikeskuse võistkondade kodumängudele Aravete Spordihoonesse!

Järva valla Spordikeskuse võistkondade esindaja Leo Matikainen.

Venue

Venue Text

  • 10 november, 2023

Organizer

Organizer Text