Järva Valla Sport

Eesti võrkpalli Rahvaliiga mängud on täies hoos

Järva valla Spordikeskuse võistkondadel  on peale turniiride edukat algust tulnud leppida vaid kaotustega.  Segavõistkond võõrustas Aravete Spordihoones Rapla/Kohila võistkonda Udraki ja paraku tuli vastasele alla vanduda 1:3 (12:25; 16:25; 25:18; 17:25). Ka meie naiskond ja meeskond pidasid mõlemad kodumänge ja ka nendel tuli vastastele alla vanduda. Kui naised kaotasid suhteliselt kindlalt Paide VK/Veltsi Reisid naiskonnale 0:3 (8:25; 14:25; 11:25), siis meeste mäng SK Tats/Rae SK meeskonnaga oli väga pingeline, kuid kahjuks ei suutnud meie meeskond peale 2 esimese geimi võitmist järgmistes geimides oma ilmselgelt suuremaid kogemusi maksma panna ja nii tuli tunnistada vastaste noore ja ambitsioonika meeskonna paremust. Kaotus meile siis numbritega 2:3 (25:17; 25:15; 22:25; 22:25; 12:25). Naiskonnal oli üks mäng ka Tallinnas, kus tuli vastu võtta kaotus 1:3 VK Seltskond naiskonnalt (25:23; 16:25; 15:25, 17:25). Nüüd, kui kõikidel meie võistkondadel on mängitud 3 või 4 mängu, siis naiskonnal  on turniirtabelis 2 võitu ja 2 kaotust; segavõistkonnal 2 võitu ja 1 kaotus ja meeskonnal 1 võit ja 2 kaotust. Rahvaliiga mängud jätkuvad selle aastanumbri sees  kuni jõuludeni ja siis taas alles uuel aastal.

Selle aasta 2 viimast kodumängu toimuvad Aravete Spordihoones kolmapäeval 7. detsembril, kui naiskond võõrustab Turba naiskonda ja neljapäeval 8.detsembril, kui meeskonna vastaseks on SK Palivere. Mängud algavad mõlemal päeval kell 19.00. Ootame Ikka meie tublisid fänne tribüünile meie võistkondi toetama!